Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Бериславської районної державної адміністрації

Міністерством освіти і науки України визначено остаточні терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

   Учасники ЗНО 2020 року з 04 червня 2020 року зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки. Результати основної сесії буде оголошено до 29 липня 2020 року. Також ті, хто не зміг зареєструватися в основний період до 24 березня 2020 року можуть зареєструватися з 25 травня до 09 червня на додаткову сесію, проведення якої заплановано з 23 липня до 17 серпня.

      Відповідно до затвердженої мережі пунктів проведення ЗНО 2020 року у нашому районі працюватимуть пункти, створені на базі Бериславського опорного, Бериславського № 3 закладів повної загальної середньої освіти, комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради. Розпочато підготовку цих закладів до проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до його регламенту у 2020 році та з врахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо організації протиепідемічних заходів  при проведенні  ЗНО. 

      Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.

    Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
  • запрошення-перепустки;
  • засобів індивідуального захисту (маски, антисептики).


« повернутися до списку новин