Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Бериславської районної державної адміністрації

ЗНО-2020

25 червня 2020 року тестуванням з математики розпочалося проведення  основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у Бериславському окрузі зовнішнього оцінювання. Майбутніх абітурієнтів приймали пункти проведення ЗНО, які створені на базі Бериславського опорного та Бериславського № 3 закладів повної загальної середньої освіти. Із 395 учасників зареєстрованих до участі у тестуванні з предмета на пункти з’явилося 306, що становить 77,5% від загальної кількості  учасників.

     Для участі  у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури 30 червня у Бериславському окрузі зовнішнього оцінювання зареєструвалися 675 учасників, для яких було створено три пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання: Бериславський опорний, Бериславський № 3 закади повної загальної середньої освіти та КЗ «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради.  Явка учасників на пункти проведення ЗНО становила 44%.

      Усі учасники ЗНО, які з’явилися на пункти тестування були допущені до проходження процедури та дотримувалися протиепідемічних заходів. « повернутися до списку новин