Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Бериславської районної державної адміністрації

Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти району

Заклади освіти району працюють у новому 2020/21 навчальному році, враховуючи вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року №50 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

У 2020/2021 навчальному році в районі функціонує 17 закладів загальної середньої освіти з контингентом 3225 учнів, з яких харчуванням на базі власних їдалень та харчоблоків охоплено 2289 дітей та 17 закладів дошкільної освіти та 2 дошкільних відділення у початкових школах-закладах дошкільної освіти з контингентом 856 вихованців, які 100-відсотково забезпечені харчуванням.

Відповідно до наказу відділу освіти райдержадміністрації від 25.08.2020 року № 99 "Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти району у 2020/2021 навчальному році" в закладах освіти району встановлена середня вартість харчування на одного учня у розмірах:- віком від 6 до 10 років становить –16 грн 97 коп;- віком від 10 років і старших – 20 грн 01 коп.

Організовано одноразове гаряче харчування за рахунок коштів районного бюджету для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей учасників антитерористичної операції, дітей учасників бойових дій, внутрішньо переміщених дітей, дітей з особливими освітніми потребами, що навчаються в інклюзивних класах та учнів 1-4-х класів. Харчуванням охоплено 1553 дітей.

Харчування в закладах освіти району здійснюється згідно з затвердженими графіками меню, розробленими керівниками з урахуванням гігієнічних вимог до харчових продуктів.

ХАРЧУВАННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ – ПРАВА БАТЬКІВ:

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/shkilne-harchuvannya/harchuvannya-u-zakladah-osviti-prava-batkiv

 « повернутися до списку новин