Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Бериславської районної державної адміністрації

Новини

Про організацію харчування

Дата створення: 15:53 29.09.2020

Створення в закладах освіти району безпечних умов

Дата створення: 12:58 11.09.2020

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 вересня 2020 року №323 “Про утворення робочої групи щодо дотримання у закладах освіти протиепідемічних заходів”, робочою групою з метою створення безпечних умов для учасників освітнього процесу, виконання заходів, спрямованих на запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 10 по 11 вересня 2020 року здійснено перевірки щодо створення в закладах освіти району безпечних умов для вихованців, учнів, педагогічних та інших працівників з урахуванням епідемічної ситуації в районі.

Вітаємо команду «Екологічний BOOM»

Дата створення: 13:27 24.07.2020

Вітаємо команду «Екологічний BOOM» Бериславського закладу повної загальної середньої освіти №3 та її керівників Герасименко О.Г. та Зелінську В.В. з виходом до півфіналу Всеукраїнського освітнього проєкту «Відкривай Україну».

Розпочалося проведення  основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у Бериславському окрузі

Дата створення: 12:15 03.07.2020

25 червня 2020 року тестуванням з математики розпочалося проведення  основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у Бериславському окрузі зовнішнього оцінювання. Майбутніх абітурієнтів приймали пункти проведення ЗНО, які створені на базі Бериславського опорного та Бериславського № 3 закладів повної загальної середньої освіти. Із 395 учасників зареєстрованих до участі у тестуванні з предмета на пункти з’явилося 306, що становить 77,5% від загальної кількості  учасників.

Проведено онлайн нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти.

Дата створення: 15:54 24.06.2020

На нараді розглянуто питання про стан готовності до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, про стан використанння освітньої субвенції, про проходження медичних оглядів педагогічних працівників та про проведення ремонтних робіт

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 14:48 16.06.2020

В ході роботи розглянуто ряд нагальних питань в галузі освіти району. Зокрема, фінансування освітньої галузі району у 2020 році та  про проведення ремонтних робіт у закладах освіти району, питання підготовки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, підготовка закладів освіти району до нового 2020/21 навчального року. За результатами наради надано відповідні доручення та рекомендації.  

Учасники проекту Go Camp online

Дата створення: 10:03 05.06.2020

У цьому році, цей проект набув нового формату - онлайн спілкування. З 25 травня по 5 червня команда учнів Бериславського ОЗПЗСО (учасники проекту Go Camp online) мають змогу долати мовний бар`єр , відкривати нові культури,мови та можливості. Діти познайомилися з волонтером найбільшої освітньої програми GO CAMP Elias Hannoun,який є родом з Дамаска, Сірії та в даний момент живе та навчається в Квебек, Канаді. Учні дізналися багато цікавого про цю далеку країну , її звичаї та традиції, розповіли про себе, свої інтереси , своє місто. Ці онлайн діалоги надзвичайно пізнавальні та мотивуючі до розвитку розмовної англійської мови. Команда учнів закладу з нетерпінням чекає нових зустрічей.

Методична зустріч вчителів початкових класів

Дата створення: 15:23 03.06.2020

До обміну досвідом з питань створення ефективної взаємодії вчителя і учнів початкових класів в умовах дистанційного навчання долучилися методист районного методичного кабінету Дєхтярьова Н.І., вчителі Чистякова А.В. (Львівський ЗПЗСО), Титаренко М.М., Подосіннікова С.Г. (Бериславський ЗПЗСО3№3), Лілянова Л.В. (Бериславський ОЗПЗСО), Котляр Ю.С. (Вірівська ПШ-заклад дошкільної освіти НВК).