Відділ освіти Бериславської районної державної адміністрації

Новини

Розпочалося проведення  основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у Бериславському окрузі

Дата створення: 12:15 03.07.2020

25 червня 2020 року тестуванням з математики розпочалося проведення  основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у Бериславському окрузі зовнішнього оцінювання. Майбутніх абітурієнтів приймали пункти проведення ЗНО, які створені на базі Бериславського опорного та Бериславського № 3 закладів повної загальної середньої освіти. Із 395 учасників зареєстрованих до участі у тестуванні з предмета на пункти з’явилося 306, що становить 77,5% від загальної кількості  учасників.

Проведено онлайн нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти.

Дата створення: 15:54 24.06.2020

На нараді розглянуто питання про стан готовності до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, про стан використанння освітньої субвенції, про проходження медичних оглядів педагогічних працівників та про проведення ремонтних робіт

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 14:48 16.06.2020

В ході роботи розглянуто ряд нагальних питань в галузі освіти району. Зокрема, фінансування освітньої галузі району у 2020 році та  про проведення ремонтних робіт у закладах освіти району, питання підготовки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, підготовка закладів освіти району до нового 2020/21 навчального року. За результатами наради надано відповідні доручення та рекомендації.  

Учасники проекту Go Camp online

Дата створення: 10:03 05.06.2020

У цьому році, цей проект набув нового формату - онлайн спілкування. З 25 травня по 5 червня команда учнів Бериславського ОЗПЗСО (учасники проекту Go Camp online) мають змогу долати мовний бар`єр , відкривати нові культури,мови та можливості. Діти познайомилися з волонтером найбільшої освітньої програми GO CAMP Elias Hannoun,який є родом з Дамаска, Сірії та в даний момент живе та навчається в Квебек, Канаді. Учні дізналися багато цікавого про цю далеку країну , її звичаї та традиції, розповіли про себе, свої інтереси , своє місто. Ці онлайн діалоги надзвичайно пізнавальні та мотивуючі до розвитку розмовної англійської мови. Команда учнів закладу з нетерпінням чекає нових зустрічей.

Методична зустріч вчителів початкових класів

Дата створення: 15:23 03.06.2020

До обміну досвідом з питань створення ефективної взаємодії вчителя і учнів початкових класів в умовах дистанційного навчання долучилися методист районного методичного кабінету Дєхтярьова Н.І., вчителі Чистякова А.В. (Львівський ЗПЗСО), Титаренко М.М., Подосіннікова С.Г. (Бериславський ЗПЗСО3№3), Лілянова Л.В. (Бериславський ОЗПЗСО), Котляр Ю.С. (Вірівська ПШ-заклад дошкільної освіти НВК).

Визначено остаточні терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році

Дата створення: 10:45 28.05.2020

   Учасники ЗНО 2020 року з 04 червня 2020 року зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки. Результати основної сесії буде оголошено до 29 липня 2020 року. Також ті, хто не зміг зареєструватися в основний період до 24 березня 2020 року можуть зареєструватися з 25 травня до 09 червня на додаткову сесію, проведення якої заплановано з 23 липня до 17 серпня.

Засідання навчально-методичної ради

Дата створення: 10:38 28.05.2020

26 травня  під головуванням завідувача районного методичного кабінету Інни Кудрявцевої проведено  планове засідання навчально-методичної ради районного методичного кабінету у форматі  zoom-конференції.  На порядку денному заслухано питання  та ухвалено відповідні рішення про підсумки роботи з обдарованими учнями  у 2019-2020 навчальному році, реалізацію мовно-літературної освітньої галузі. у початкових класах  на засадах компетентнісного підходу  в умовах нової української школи,  якість  біологічної освіти учнів у закладах повної загальної освіти району. Крім того, схвалено до використання  посібник з досвіду роботи Корнєвої В.М., Корнєва В.В., вчителів Одрадокам’янського  закладу повної загальної середньої освіти «Формування здоров’язберігаючої компетентності шляхом інтеграції предметів «Основи здоров’я» та «Фізична культура» та методичні рекомендації «Конкурсні уроки як засіб розвитку педагогічної майстерності вчителя фізичної культури» (укладач – Авраменко Н.О., методист районного методичного кабінету КУ «БРЦОЗО»).

Громадська організація "Ла Страда-Україна" інформує!

Дата створення: 11:41 25.05.2020

В Україні запрацювала Національна дитяча «гаряча лінія» Лінію, яка відтепер діє за номером 0 800 500 225, відкрили у Міжнародному жіночому правозахисному центрі «Ла Страда-Україна»

Онлайн-зустрічі з Лідією Богданович

Дата створення: 16:00 21.05.2020

Зустріч з успішними людьми Учні Бериславського закладу повної загальної середньої освіти №3 вже три роки поспіль є учасниками міжнародного освітнього проєкту GoCamp . Цього року організатори проєкту GoCamp запросили наших школярів до участі у надихаючих онлайн-зустрічах з успішними людьми з різних країн: дипломатами, послами та лідерами в своїх сферах діяльності.